X-Mas Times Tables

Gry X-Mas Times Tables

Przygotuj się na edukacyjną przygodę w zaśnieżonym świecie X-mas Times Tables. W tej grze wcielasz się w Świętego Mikołaja i wyruszasz na misję zebrania wszystkich błyszczących bombek rozmieszczonych na różnych poziomach. To trudniejsze, niż się wydaje!

Postaraj się bezpiecznie dotrzeć do końca poziomu, skacząc po platformach i zjeżdżając po rampach. Uważaj jednak, aby nie wpaść do lodowatej wody. Jeden niewłaściwy krok i przegrywasz.

Ta zimowa kraina czarów jest pełna niespodzianek, a niektóre z nich nie są zbyt przyjazne. Uważaj na niebezpieczne lodowe potwory, takie jak złośliwe bałwany, gigantyczne yeti i latające pingwiny. Wszystkie one chcą powstrzymać Świętego Mikołaja. Masz tylko trzy życia. Jeśli potwory cię złapią lub popełnisz błąd, stracisz serce. Po utracie wszystkich serc gra się skończy i musisz zacząć od nowa.

Na szczęście możesz też walczyć z potworami. Za każde 10 zebranych bombek otrzymasz śnieżną kulę. Używaj śnieżnych kul do walki z lodowymi wrogami.

Na koniec każdego poziomu czeka na Ciebie kolejne wyzwanie. Aby przejść do następnego poziomu, najpierw odpowiedz na jedno lub dwa pytania dotyczące tabliczki mnożenia. Skocz na blok z prawidłową odpowiedzią, aby otworzyć drzwi do następnego poziomu. Uważaj jednak - jeśli skoczysz na blok z błędną odpowiedzią, przegrasz i będziesz musiał zacząć od nowa.

Czeka na Ciebie 30 ekscytujących poziomów zlokalizowanych w trzech różnych światach. Na końcu każdego świata jest niebezpieczny boss. Pokonaj bossa, aby przejść do następnego świata. Miłej zabawy!


pin it