5-etapowy plan

Mnożenie przez 10

  • 10 x 1 = 10
  • 10 x 2 = 20
  • 10 x 3 = 30
  • 10 x 4 = 40
  • 10 x 5 = 50
  • 10 x 6 = 60
  • 10 x 7 = 70
  • 10 x 8 = 80
  • 10 x 9 = 90
  • 10 x 10 = 100

Krok 1a: Przeglądaj, czytaj na głos i powtarzaj.

Krok 1. to zapoznanie się z tabliczką mnożenia. Przeglądaj ją, czytaj głośno i powtarzaj. Jeśli uważasz, że już ją pamiętasz, nadszedł czas, aby sprawdzić swoją wiedzę w kroku 1b.


Krok 1b: Po kolei

Wpisz odpowiedzi. Po podaniu wszystkich odpowiedzi, kliknij na przycisk „Sprawdź“ i dowiedz się, czy wszystkie odpowiedzi są prawidłowe! Jeśli wszystkie Twoje odpowiedzi są poprawne, to przećwicz Mnożenie przez 10 na działaniach wybranych losowo.

Reklama:

Krok 2: Przeciągnij poprawną odpowiedź do pytania.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Krok 3: Losowo

Przećwicz Mnożenie przez 10 - pytania losowe. Podaj wszystkie odpowiedzi i następnie kliknij na przycisk „Sprawdź“ i dowiedz się, czy wszystkie odpowiedzi są prawidłowe.


Krok 4: Wielokrotny wybór

Spróbuj udzielić poprawnej odpowiedzi na wszystkie 15 pytań!Krok 5: Dyplom znajomości tabliczki mnożenia

Aby uzyskać dyplom, udziel poprawnej odpowiedzi na wszystkie 20 pytań!

Mnożenie przez 10

Reklama:

Gry

Te gry dają możliwość powtarzanie pytań i poprawę znajomości tabliczki mnożenia przez 10. Dobrze się baw grając w gry tabliczką mnożenia przez 10!

Naucz się tabliczki mnożenia

 

Tabliczka Mnożenie przez 10

Spróbuj jak najszybciej znaleźć odpowiedzi pasujące do pytań!


2
2 x 1
2
2 x 1
2
2 x 1
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

Witaj na stronie mnożenia przez 10

Możesz tu przećwiczyć mnożenie przez 10. Możesz przećwiczyć wszystkie działania z mnożenia przez 10 po kolei, a jak już to opanujesz, to przyjdzie czas na coś trudniejszego - działania wybrane losowo. Jeśli chcesz przećwiczyć mnożenie przez 10 na czas, to jest to oczywiście możliwe w teście na czas. Jeśli chcesz poćwiczyć tabliczkę mnożenia do 100 na spokojnie, to polecamy wydrukowanie i zrobienie arkusza dla mnożenia przez 10. Warto pamiętać, że jeśli za liczbą, którą mnożymy przez 10 dopiszemy 0, to otrzymamy prawidłową odpowiedź.

Mnożenie przez 10

Wydrukuj arkusz dla Mnożenie przez 10

Kliknij na arkusz, żeby obejrzeć go w większym formacie. Dla arkusza dla Mnożenie przez 10 przygotowaliśmy trzy różne rodzaje ćwiczeń. W pierwszym ćwiczeniu chodzi o narysowanie linii od działania do poprawnej odpowiedzi. W drugim ćwiczeniu masz wpisać odpowiednią liczbę, żeby działanie było prawidłowe. W trzecim ćwiczeniu znajdziesz listę różnych działań i musisz wpisać ich wyniki.

Naucz się również tabliczki mnożenia w innych zakresach:

Opis Mnożenie przez 10

Tutaj możesz przećwiczyć Mnożenie przez 10 podając wszystkie odpowiedzi, a następnie sprawdzając, ile prawidłowych odpowiedzi uzyskałeś. Tabliczkę mnożenia można ćwiczyć w różnych wariantach. Teraz jesteś na stronie Mnożenie przez 10, gdzie możesz po kolei przećwiczyć rachunki. Kiedy opanujesz już mnożenie po kolei, możesz wybrać mnożenie z losowymi działaniami. Tabliczkę mnożenia możesz ćwiczyć na komputerze, tablecie, iPadzie i komórce. Takiego mnożenia uczą się dzieci na początku szkoły podstawowej.

pin it