Opis gry Rally V10

Wsiądź do nowego samochodu i udowodnij, że jesteś najszybszy! Na początku gry musisz najpierw podjąć ważną decyzję. Czy zagrasz w mnożenie (ćwiczenie tabliczki mnożenia) i sumy częściowe, czy też wybierzesz dodawanie i odejmowanie? Po podjęciu decyzji możesz wybrać spośród pięciu różnych kierowców i czterech różnych samochodów (każdy samochód ma swoje unikalne cechy). Na przykład jeden samochód może być solidny, lecz wolniejszy, podczas gdy inny może być mniej wytrzymały, ale szybszy. Żeby rozpocząć grę, wybierz kierowcę i samochód. No i co nie mniej istotne, możesz również nadać kierowcy imię!

Po rozpoczęciu gry najpierw wjedziesz do garażu. Garaż służy jako baza, oferując mnóstwo zajęć. Na przykład tutaj możesz rozpocząć wyścig, odwiedzić stację benzynową, zorganizować turniej, kupić części i dostroić pojazd, lub zdobyć naklejki.

Najważniejszym celem w tej grze jest wygrywanie zarówno pojedynczych wyścigów, jak i turniejów. Oczywiście, aby wygrać wyścig, musisz go ukończyć na pierwszym miejscu, dlatego zawsze należy się upewnić, że samochód jest gotowy do jazdy. Zbiornik paliwa w aucie powinien być pełny i trzeba będzie również popracować nad autem. Na przykład silnik należy odpowiednio dostroić, a opony powinny mieć wystarczającą ilość powietrza. Możesz sam dostroić silnik, odpowiednio dokręcając śruby i obracając koło zębate we właściwym czasie. Upewnij się również, że ciśnienie w oponach jest ustawione na optymalną prędkość. Gdy zbiornik paliwa jest pełny, silnik jest wyregulowany, a opony są wystarczająco napompowane, możesz rozpocząć wyścig!

Po zakończeniu przygotowywania pojazdu, możesz rozpocząć wyścig. Najpierw jednak musisz wybrać, jakie liczby chcesz dodawać. Prawdziwa zabawa może się rozpocząć dopiero po podjęciu decyzji. Podczas wyścigu musisz jak najszybciej dodawać liczby. Jeśli wybierzesz właściwą odpowiedź, samochód zmieni bieg i zwiększy prędkość. Zawsze upewnij się, że jesteś wystarczająco szybki. I pamiętaj: jeśli wybierzesz złą odpowiedź, samochód zwolni. Zawsze staraj się utrzymywać maksymalną prędkość, żeby ukończyć wyścig jako pierwszy.

Jeśli uda ci się ukończyć wyścig, podczas ceremonii wręczenia nagród otrzymasz monety. Monet można używać do wielu różnych celów. Możesz na przykład kupić benzynę lub naprawić pojazd. Możesz też użyć monet, aby nabyć nowe części, kupić naklejkę na szybę, lub zmienić kolor pojazdu. Monety można również zdobywać, odblokowując osiągnięcia. Osiągnięcia odblokowuje się poprzez wykonywanie zadań, na przykład poprzez zebranie dziesięciu monet, wygranie pięciu wyścigów lub prawidłowe udzielenie odpowiedzi na wiele pytań.


pin it