Opis gry Submarine Sums

Ćwicz dodawanie w głębi oceanu grając w tę zabawną grę. Popraw swoje umiejętności arytmetyczne, dodając liczby pod wodą pod wodą. Możesz ćwiczyć dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie i sumy algebraiczne. Po wyborze rodzaju sum możesz ustawić liczbę i poziom trudności. Wszystkie ćwiczenia są odpowiednie dla uczniów w wieku od 7 do 11 lat.

Możesz zacząć ćwiczyć, gdy znajdziesz się w łodzi podwodnej. Aby utworzyć sumę, zbierz dwie bańki z liczbami i bańkę ze specjalnym symbolem. Następnie musisz wybrać bańkę z właściwą odpowiedzią. Aby ukończyć poziom, zbierz w sumie 12 punktów.

Jeśli wybierzesz bańkę z niewłaściwą odpowiedzią, stracisz na zdrowiu. Zwróć uwagę na niebezpieczne ryby pod wodą. Jeśli ryba uderzy w Twoją łódź podwodną, również stracisz na zdrowiu. Gdy wyczerpie się pasek zdrowia, gra się kończy.

Na każdym poziomie możesz zdobyć diament i znaleźć monety. Monety pojawią się, gdy udzielisz właściwej odpowiedzi, a diament otrzymasz po ukończeniu poziomu. W sumie w całej grze możesz zdobyć 120 diamentów. Możesz użyć monet do zakupu nowych łodzi podwodnych w sklepie.

Życzymy powodzenia w podwodnej przygodzie!


pin it