Gry tabliczka mnożenia


Test na czas i dyplom z tabliczki mnożenia:
Test na czas Dyplom z tabliczki mnożenia 100 sekund 1 minutowy test

Graj i ucz się

Tutaj możesz się nauczyć tabliczki mnożenia w sposób interaktywny. Nauka tabliczki mnożenia jest przyjemniejsza dzięki dodaniu elementu gry. Testy prędkości i dyplomy z tabliczki mnożenia są pozytywną odmianą od ćwiczeń w szkole, gdzie przywiązuje się dużą wagę do efektów nauki.

Grając w gry edukacyjne możesz robić dodatkowe ćwiczenia, żeby dobrze się nauczyć całej tabliczki mnożenia. Grając w te darmowe gry możesz się nauczyć tabliczki mnożenia wymaganej w szkole podstawowej. Możesz więc grać w gry z liczbami 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 12. Te gry z tabliczką mnożenia dla dzieci są tak skonstruowane, żeby nauka tabliczki mnożenia była lepszą, interaktywną zabawą. Kładą one nacisk nie jest tylko na ćwiczenie, ale także na grę. Ich zaletą jest to, że jednocześnie grasz i uczysz się. Tabliczkę mnożenia najlepiej jest zapamiętać często ją powtarzając. Dobrze jest ćwiczyć 10 minut dziennie, powtarzając ją, osiągniesz lepsze rezultaty. Dzieci lepiej poznają tabliczka mnożenia mnożenia i dzielenia. Wejdź więc na naszą stronę i graj, żeby się uczyć tabliczki mnożenia na poziomie Twoim.

Te gry matematyczne są użyteczne do nauki tabliczki mnożenia. Jest to świetny dodatek do nauki w szkole podstawowej. Daje on również dobre podstawy wiedzy matematycznej w szkole średniej. Ćwicząc regularnie, możesz zadziwić nauczyciela swoimi poprawnymi odpowiedziami!

Dostępne obecnie gry matematyczne z tabliczka mnożenia to na przykład gra 'times table cat' oraz 'times tables memory'. W pierwszej grze - z kotem, celem jest zebranie zabawek i rzeczy dla kota.

Można to osiągnąć skacząc na właściwe platformy, ale oczywiście musisz obliczyć sumę, aby znaleźć właściwą platformę.

W grze pamięciowej możesz grać z sumami i odpowiedziami. Możesz grać w gry z 1 lub większą liczbą zakresów tabliczki mnożenia jednocześnie. Fajne jest to, że możesz też grać w gry 1 do 1. Możesz więc zagrać z kolegą z klasy, znajomym albo nawet z nauczycielem.


pin it