Figo and Friends

Figo stracił wszystkich przyjaciół podczas zabawy w chowanego. Musisz pomóc Figo znaleźć wszystkich przyjaciół!

Odpowiedz na wszystkie pytania, aby przejść do następnego poziomu. Szukając odpowiedzi, staraj się unikać wszelkich niebezpieczeństw i wrogów. Możesz wyeliminować wrogów, skacząc na nich. Na ostatnim poziomie możesz uratować swojego przyjaciela, ale najpierw musisz pokonać wielkiego potwora.
Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek, można skakać za pomocą CRTL i odpowiadać za pomocą spacji.

Celem gry jest znalezienie i udzielenie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tabliczki mnożenia, jeśli wszystkie sumy są prawidłowe, możesz przejść do następnego poziomu. Podczas gry możesz również zbierać monety i gwiazdki, aby uzyskać wyższy wynik. Jeśli jest to zbyt trudne lub masz zbyt mało czasu, możesz również wyszukać serca i zegary, aby uzyskać więcej życia lub dodatkowy czas. To również podniesie twój poziom doświadczenia.

Przeciwnicy dobrze ukryli przyjaciół Figo w różnych światach, takich jak zamek, dżungla, piramidy w Egipcie, a nawet w przestrzeni kosmicznej. Są oni tam zabezpieczeni wszelkiego rodzaju przeszkodami, takimi jak kolce i drzwi, do których trzeba znaleźć klucz. Wokół pełno jest różnych rodzajów latających potworów, takich jak nietoperze, duchy i statki kosmiczne. Są tam też inne potwory, takie jak mumie, grzyby i czarodzieje. Na ostatnim poziomie świata jest mega potwór, którego należy pokonać, aby w ostatecznie uwolnić jednego z przyjaciół. Po uwolnieniu przyjaciela, staje się on dostępny na stronie przyjaciół. Tutaj możesz wybrać, z kim chcesz grać. Miłej zabawy i nauki!


pin it