5-etapowy plan

Mnożenie przez 6

  • 6 x 1 = 6
  • 6 x 2 = 12
  • 6 x 3 = 18
  • 6 x 4 = 24
  • 6 x 5 = 30
  • 6 x 6 = 36
  • 6 x 7 = 42
  • 6 x 8 = 48
  • 6 x 9 = 54
  • 6 x 10 = 60

Krok 1a: Przeglądaj, czytaj na głos i powtarzaj.

Krok 1. to zapoznanie się z tabliczką mnożenia. Przeglądaj ją, czytaj głośno i powtarzaj. Jeśli uważasz, że już ją pamiętasz, nadszedł czas, aby sprawdzić swoją wiedzę w kroku 1b.


Krok 1b: Po kolei

Wpisz odpowiedzi. Po podaniu wszystkich odpowiedzi, kliknij na przycisk „Sprawdź“ i dowiedz się, czy wszystkie odpowiedzi są prawidłowe! Jeśli wszystkie Twoje odpowiedzi są poprawne, to przećwicz Mnożenie przez 6 na działaniach wybranych losowo.

Reklama:

Krok 2: Przeciągnij poprawną odpowiedź do pytania.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Krok 3: Losowo

Przećwicz Mnożenie przez 6 - pytania losowe. Podaj wszystkie odpowiedzi i następnie kliknij na przycisk „Sprawdź“ i dowiedz się, czy wszystkie odpowiedzi są prawidłowe.


Krok 4: Wielokrotny wybór

Spróbuj udzielić poprawnej odpowiedzi na wszystkie 15 pytań!Krok 5: Dyplom znajomości tabliczki mnożenia

Aby uzyskać dyplom, udziel poprawnej odpowiedzi na wszystkie 20 pytań!

Mnożenie przez 6

Reklama:

Gry

Te gry dają możliwość powtarzanie pytań i poprawę znajomości tabliczki mnożenia przez 6. Dobrze się baw grając w gry tabliczką mnożenia przez 6!

Naucz się tabliczki mnożenia

 

Tabliczka Mnożenie przez 6

Spróbuj jak najszybciej znaleźć odpowiedzi pasujące do pytań!


2
2 x 1
2
2 x 1
2
2 x 1
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

Witaj na stronie mnożenia przez 6

Możesz tu przećwiczyć mnożenie przez 6. To pierwsza z trudniejszych liczb do mnożenia. Mnożenia przez 6 najczęściej uczą się dzieci w wyższych klasach szkoły podstawowej. Możesz przećwiczyć wszystkie działania z mnożenia przez 6 po kolei, a jak już to opanujesz, to przyjdzie czas na coś trudniejszego - działania wybrane losowo. Jeśli chcesz przećwiczyć mnożenie przez 6 na czas, to jest to oczywiście możliwe w teście na czas. Jeśli chcesz poćwiczyć tabliczkę mnożenia na spokojnie, to polecamy wydrukowanie i zrobienie arkusza dla mnożenia przez 6.

Mnożenie przez 6

Wydrukuj arkusz dla Mnożenie przez 6

Kliknij na arkusz, żeby obejrzeć go w większym formacie. Dla arkusza dla Mnożenie przez 6 przygotowaliśmy trzy różne rodzaje ćwiczeń. W pierwszym ćwiczeniu chodzi o narysowanie linii od działania do poprawnej odpowiedzi. W drugim ćwiczeniu masz wpisać odpowiednią liczbę, żeby działanie było prawidłowe. W trzecim ćwiczeniu znajdziesz listę różnych działań i musisz wpisać ich wyniki.

Naucz się również tabliczki mnożenia w innych zakresach:

Opis Mnożenie przez 6

Tutaj możesz przećwiczyć Mnożenie przez 6 podając wszystkie odpowiedzi, a następnie sprawdzając, ile prawidłowych odpowiedzi uzyskałeś. Tabliczkę mnożenia można ćwiczyć w różnych wariantach. Teraz jesteś na stronie Mnożenie przez 6, gdzie możesz po kolei przećwiczyć rachunki. Kiedy opanujesz już mnożenie po kolei, możesz wybrać mnożenie z losowymi działaniami. Tabliczkę mnożenia możesz ćwiczyć na komputerze, tablecie, iPadzie i komórce. Takiego mnożenia uczą się dzieci na początku szkoły podstawowej.

pin it