Highway Times Tables

Jak grać w grę Highway Times Tables

Highway Times Tables to ekscytująca gra wyścigowa, która pomaga w nauce tabliczki mnożenia. W tej grze jeździsz po ruchliwej autostradzie położonej między pięknymi miastami. Spróbuj ominąć wszystkie samochody podczas jazdy. Im szybciej jedziesz, tym więcej punktów zdobywasz, a po przejechaniu tuż obok samochodu, otrzymasz punkty bonusowe.

Podczas jazdy otrzymujesz pytania dotyczące tabliczki mnożenia od 1 do 12. Na drodze są cztery możliwe odpowiedzi, przejedź przez prawidłową aby kontynuować. Jeśli wybierzesz złą, odpadasz. Jest to nie tylko wymagająca gra wyścigowa, ale także świetny sposób na poprawę umiejętności matematycznych. Szybko nauczysz się tabliczki mnożenia, tak jak szybko nauczysz się ścigać. Znajomość tabliczki mnożenia ułatwia rozwiązywanie zadań matematycznych w klasie. Pomaga również w innych przedmiotach w szkole podstawowej, ponieważ matematyka jest potrzebna niemal wszędzie.

Poza ściganiem się i nauką, w Highway Times Tables możesz także w pełni dostosować swój samochód do własnych upodobań. Możesz pomalować go na różne kolory i nadać mu niepowtarzalny wygląd. Możesz także wybrać nowe koła, żeby ulepszyć jazdę i mieć fajniejszy styl. Możesz nawet dostosować zawieszenie samochodu, aby mieć inne wrażenia podczas jazdy. A jeśli chcesz się wyróżnić, ozdób swój samochód naklejkami, spojlerami i syrenami. Masz do wyboru 14 różnych samochodów, które możesz dowolnie dostosowywać.

Highway Times Tables zawiera cztery rodzaje gier, w które możesz zagrać. W trybie jazdy w jednym kierunku wszystkie samochody jadą w tym samym kierunku, co zapewnia szybki i ekscytujący wyścig. W trybie jazdy w przeciwnym kierunku sytuacja jest bardziej skomplikowana, ponieważ niektóre samochody jadą w przeciwnym kierunku. W trybie Time Attack musisz rozwiązać jak najwięcej problemów, zanim skończy się czas. W trybie Speed Bomb musisz szybko jechać. Jeśli pojedziesz zbyt wolno, bomba wybuchnie i odpadniesz.


pin it