Witamy w grze My Smart Horse!

Najpierw wybierz dżokeja, a następnie konia. Nie zapomnij dać swojemu koniowi fajnego imienia! Żeby ćwiczyć tabliczkę mnożenia w różnych zakresach, jeźdź konno w wyścigach. Lub dołącz do turnieju i ścigaj się w 15 różnych miejscach na całym świecie. Zbieraj nagrody i zostań mistrzem!

Aby wygrać wyścig konny, musisz wyprzedzić wszystkich, co nie jest to łatwe. Żeby zająć pierwsze miejsce, musisz odpowiedzieć na wiele pytań z tabliczki mnożenia i przeskakiwać przez przeszkody. Wyścig jest połączeniem skoków i wyścigów na terenie równinnym i żeby go wygrać, być możesz będziesz musiał dużo ćwiczyć. Wyścigi odbywają się na drogach błotnistych i trawiastych.

Podczas turniejów podróżujesz po całym świecie i możesz uczestniczyć w znanych wyścigach, takich jak Melbourne Cup, Epsom Derby i Dubai World Cup.

Stajnia jest miejscem, w którym trzeba się tak opiekować koniem, żeby był zdrowy i miał wystarczająco dużo energii. Możesz opiekować się koniem korzystając z gąbek, szczotkując go i myjąc wodą po wyścigu. Żeby upewnić się, że twój koń ma wystarczająco dużo energii, możesz kupić dla niego jedzenie takie jak jabłka, siano i zboże.

Jeśli chcesz coś kupić w sklepie jeździeckim, potrzebne ci są monety. Monety możesz zdobyć prawidłowo odpowiadając na pytania, wygrywając konkurs lub poprzez osiągnięcia. Jeśli chcesz zyskać nowe przedmioty, musisz wygrywać turnieje na mapie świata. Wtedy możesz na przykład kupić nowe siodło, podkowy, koc lub postronek. Życzymy powodzenia w tej darmowej konnej grze edukacyjnej do nauki matematyki w szkole podstawowej.


pin it