Balonowa z SpuQ

Jak działa gra balonowa z żyrafą SpuQ.

Grając w edukacyjną grę balonową ze SpuQiem jednocześnie się uczysz. Poznaj żyrafę SpuQ, wybierz się na przygodę z balonami i naucz się tabliczki mnożenia. Być może już znasz żyrafę SpuQ z naszej aplikacji tabliczki mnożenia.

W grze balonowej z żyrafą Spuq twoim zadaniem jest przekłucie balonu z poprawną odpowiedzią. W menu wybierz jedną lub więcej zakresów tabliczki mnożenia, których chcesz się nauczyć. Po rozpoczęciu gry zobaczysz unoszące się w powietrzu balony z odpowiedziami, a na dole zobaczysz pytanie z tabliczki mnożenia, na które trzeba odpowiedzieć.

Masz do wyboru dwa poziomy. Poziom łatwy i trudny. Na poziomie łatwym pytania będą się pojawiać kolejno, a na poziomie trudnym pytania są wymieszane. Poziom łatwy idealnie nadaje się do uczenia się tabliczki mnożenia od podstaw. Poziom trudny jest dobry do powtarzania tabliczki mnożenia i jako przygotowanie do testu z tabliczki mnożenia lub testu prędkości, jeśli znasz już tabliczkę. Ta gra doskonale nadaje się do gry i nauki dla uczniów szkoły podstawowej.

Jeśli udzielisz poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania, usłyszysz oklaski!

W grę można grać dotykając ekran lub używając myszki.


pin it