Times Tables Jump

Zagraj w grę Table Jumping, ekscytującą i edukacyjną grę, w której musisz pomóc zielonej kostce Freddy'emu uciec z laboratorium. Aby wydostać się z laboratorium, rozbij wszystkie zielone bloki. Przechodzisz wtedy do kolejnego poziomu, gdzie czeka na Ciebie nowe wyzwanie.

Ale uważaj, rozbicie bloków nie jest takie proste. Wskakuj na blok, aż jego liczba wyniesie 0. Blok rozbije się, gdy liczba wyniesie 0 i musisz szybko z niego zeskoczyć.

Na początku poziomu jest informacja, którą tabliczkę mnożenia musisz obliczyć. Dla przykładu, jeśli liczba na bloku wynosi 10 i wskazana jest tabliczka 2, musisz skoczyć na blok 5 razy, aż się rozbije.

W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy, liczby na blokach stają się coraz wyższe, a tabliczki mnożenia coraz trudniejsze. Dzięki temu możesz przećwiczyć każdą tabliczkę mnożenia w tej grze. Każdy poziom to unikalna kombinacja platform, bloków i zagadek do rozwiązania. Zanim zaczniesz skakać, pomyśl o taktycznym obraniu trasy. Dzięki temu unikniesz kłopotów na kolejnym poziomie, ponieważ nie możesz wrócić.

Gra ma 35 poziomów i obejmuje tabliczkę mnożenia od 1 do 10.


pin it