W jaki sposób gra się w grę wyścigową z tabliczką mnożenia?

Grając w grę wyścigową z tabliczką mnożenia możesz brać udział w różnych wyścigach. Jeśli osiągniesz dobry wynik, przejdziesz do następnego poziomu. Na każdym poziom możesz się ścigać przez jakiś kraj. Zaczynasz we Włoszech, a inne kraje są niespodzianką.

Nie jest łatwo dostać się do następnego kraju. Aby przejść dalej, przede wszystkim musisz rozwiązać wszystkie zadania matematyczne. To podstawowy warunek, ale oczywiście musisz poruszać się szybciej niż twój przeciwnik, inaczej nigdy nie dotrzesz do kolejnego poziomu. Gdy prawidłowo odpowiesz na pięć lub dziesięć pytań z rzędu, otrzymasz doładowanie! Po drodze natrafisz także na przeszkody, takie jak wycieki ropy i stosy kłód. Jeśli je przeskoczysz, nie będą ci przeszkadzać.

Na większości poziomów musisz odpowiadać na pytania dotyczące tabliczki mnożenia. Gra ma również specjalne poziomy, różne wymieszane pytania z zakresu tabliczki mnożenia i będziesz musiał również odpowiedzieć na więcej pytań. Kiedy opanujesz specjalny poziom, zdobędziesz 5 gwiazdek, podczas gdy na normalnym poziomie możesz zdobyć tylko 3 gwiazdki. W sumie możesz zdobyć 51 gwiazdek. Powodzenia w grach z tabliczkami mnożenia!


pin it