Figo z Figo i Przyjaciele pomaga dzisiaj w fabryce tabliczki mnożenia. W fabryce tabliczki mnożenia duże maszyny codziennie produkują prezenty dla dzieci. Najpierw trzeba je posortować do odpowiednich pudełek dostawczych. W fabryce są pudełka, wszystkie mają z przodu numer. Po rozwiązaniu tabliczki mnożenia na prezencie, dowiesz się, do którego doku załadunkowego ma on trafić.

Razem z Figo upewnij się, że zbierasz i umieszczasz paczki we właściwym doku załadunkowym. Prezenty wyjeżdżają z fabryki na taśmociągach i wypadają z jednego z kolorowych komór. Łap prezenty żadnego nie upuszczając. Gdy złapiesz wszystkie prezenty, możesz przejść do sortowni. Tutaj musisz szybko dodawać i umieszczać prezenty w odpowiednim pudełku. Gdy posortujesz wszystkie paczki, możesz ponownie odebrać nowe. Gdy ciężarówka jest pełna, praca jest zakończona, a pudełka mogą zostać dostarczone dzieciom. Pod koniec dnia, jeśli dostarczysz wszystkie pudełka, otrzymasz gwiazdki, monety i diamenty. Korzystając z monet możesz odblokować nowych przyjaciół dla Figo, aby pomogli mu w fabryce tabliczki mnożenia.

W fabryce tabliczki mnożenia możesz ćwiczyć mnożenie od 1 do 12. Im więcej tabliczek wybierzesz, tym więcej monet otrzymasz na poszczególnych poziomach. Na początku dnia pracy dostajesz serca. Staraj się nie stracić wszystkich swoich serc, bo wtedy musisz zacząć od nowa. Na przykład, jeśli upuścisz prezent, stracisz serce. Dobrej zabawy!


pin it