Jak grać w grę Blocky Multiplication

Wyrusz na nową przygodę z papugą Blocky w tej zabawnej grze o mnożeniu. Blocky to wyjątkowa papuga, która może rosnąć przez budowanie klocków. Blocky może również kurczyć się uderzając w inne klocki. Unikaj wszystkich przeszkód dla Blocky, rosnąc lub czekając na odpowiedni moment. Celem tej gry edukacyjnej jest pomoc Twojej papudze w przejściu wszystkich poziomów.

Zanim zaczniesz poziom, rozwiąż pytanie dotyczące mnożenia. W prawym górnym rogu znajduje się pytanie o mnożenie, a na początku poziomu pojawią się dwie odpowiedzi. Jeśli wybierzesz poprawną odpowiedź, poziom rozpocznie się, a Blocky przyspieszy. Im dalej jesteś w grze, tym pytania dotyczące mnożenia są trudniejsze.

Na każdym poziomie możesz napotkać różne przeszkody, takie jak wzgórza, głębokie doły i wąskie tunele. Unikaj przeszkód i bądź cierpliwy, bo odpadniesz, jeśli papuga uderzy w kolejny klocek. W dalszej części przygody możesz spotkać inne niebezpieczeństwa, takie jak kolce, zielone potwory i niekończące się doły. Jest tu też zielony potwór, który potrafi latać. Więc uważaj!

Podczas gry możesz także zbierać monety. Użyj tych monet, aby kupować nowych przyjaciół Blocky'ego, takich jak żyrafa, krokodyl czy miś panda. Zbierz jak najwięcej monet, aby odblokować wszystkich przyjaciół Blocky'ego.


pin it