Witamy na stronie Tabliczkamnożenia.pl

Tabliczkamnożenia.pl to niezależna, bezpłatna dla dzieci, nauczycieli i rodziców, witryna edukacyjna.

„Dzieci lepiej się uczą, gdy się bawią. Uczą się lepiej również wtedy, gdy nowe umiejętności mogą ćwiczyć wielokrotnie. Tabliczkamnożenia.pl umożliwia to w szkole i w domu.”

Tabliczkamnożenia.pl daje dzieciom możliwość uczenia się w Internecie poprzez bezpieczne, zabawne i angażujące gry i zajęcia.

Oferujemy fantastyczne, internetowe zasoby edukacyjne do nauki tabliczki mnożenia. Ze strony można korzystać nieodpłatnie, gdyż uważamy, że nauka powinna być dostępna dla wszystkich za darmo.

Znajomość tabliczki mnożenia to jedna z podstawowych umiejętności arytmetycznych w wyższych grupach wiekowych i w matematyce w szkolnictwie wyższym, dlatego ważne jest, aby dobrze się jej nauczyć.

Współpracujemy z nauczycielami, rodzicami, specjalistami ds. edukacji matematycznej i specjalistami z dziedziny e-learningu, aby stworzyć najlepsze materiały edukacyjne i zapewnić naszym użytkownikom i ich uczniom bezpieczny dostęp do wysokiej jakości bezpłatnych zasobów dydaktycznych i edukacyjnych.

Tabliczkamnożenia.pl należy do cyfrowej platformy edukacyjnej BVK Productions, mającej na celu tworzenie zabawnych i skutecznych sposobów ćwiczenia matematyki. Firma BVK Productions została założona przez dwóch braci (Ruben i Daniel) w 2005 r. w celu tworzenia wysokiej jakości, zabawnej i konstruktywnej treści.

Portal Tabliczkamnożenia.pl jest obsługiwany przez odpowiedzialnych reklamodawców, dzięki czemu możemy dostarczać bezpłatne materiały edukacyjne dla dzieci, szkół i rodziców.

Pytania, komentarze lub prośby prosimy przesyłać korzystając z formularza kontaktowego.