Multiplication Duck

Jak grać w grę Math Multiplication Duck?

Multiplication Duck (Kaczka Mnożenia) potrzebuje Twojej pomocy w nowej przygodzie. Podczas burzy Kaczka Mnożenia zgubiła się i trafiła do nieznanego świata. W tej grze online o mnożeniu dla dzieci musisz pomóc Kaczce Mnożenia uciec z tego świata, przechodząc wszystkie poziomy.

Jedyny sposób na przejście poziomu to zdobycie magicznego klucza. Klucz pojawia się dopiero wtedy, gdy odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania dotyczące tabliczki mnożenia. Uważaj jednak, bo jeśli na pytanie dotyczące tabliczki mnożenia odpowiesz nieprawidłowo, musisz zacząć od nowa. Jeśli masz klucz, zamknięte drzwi otworzą się i możesz przez nie przejść. W tym świecie jest też wiele niebezpieczeństw. Na podłodze lub suficie mogą znajdować się kolce, których nie możesz dotykać. Czasami pod kolcami znajdują się robaki lub nie są one odpowiednio przymocowane, co sprawia, że kolce mogą się poruszać lub opadać.

Masz 15 sekund na ukończenie każdego poziomu. Postaraj się więc zaplanować z wyprzedzeniem, jakie odpowiedzi chcesz zdobyć zanim upłynie czas. Po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania musisz wziąć klucz i podejść do drzwi; pamiętaj o tym, aby ułatwić sobie to zadanie. Ta darmowa gra do nauki mnożenia jest przeznaczona dla dzieci z 4 i 5 klasy. Zagraj w tę lub inne gry edukacyjne!


pin it