1-minutowy test

Reklama:

Masz minutę

W tym 1-minutowym teście masz minutę, aby odpowiedzieć na jak najwięcej pytań. Jest to wyścig z czasem. Jest to świetne ćwiczenie, aby lepiej zapamiętać tabliczkę mnożenia. Najpierw wybierz, jakie zakresy tabliczki chcesz ćwiczyć. Możesz wybrać jeden lub więcej zakresów. Im więcej zakresów, tym większe wyzwanie.

Po wyborze zakresów tabliczki mnożenia naciśnij na 'start' i rozpocznie się odliczanie 60 sekund.

Mamy sumę i 12 odpowiedzi. Wybierz poprawną odpowiedź i wtedy pojawi się następna suma. Jeśli wybierzesz niepoprawną odpowiedź, pytanie pozostanie na ekranie tak długo, aż wybierzesz poprawną odpowiedź.

Po wybraniu 10 poprawnych odpowiedzi zmieni się 12 bloków z odpowiedziami.

Jeśli odpowiedź jest poprawna, zapali się zielone światełko, a jeśli odpowiedź jest niepoprawna, zapali się czerwone światełko.

Celem tej gry jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na jak największą liczbę pytań. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 10 punktów.

Pierwszy 1-minutowy test jest dobrym dodatkiem do testu prędkości. Test prędkości jest najpopularniejszym ćwiczeniem na stronie Tabliczkamnożenia.pl

Dobra zabawa

Ćwiczenie to jest często opisywane przez uczniów jako zabawne. Jest tak, ponieważ musisz znaleźć poprawne odpowiedzi w wyznaczonym czasie. Możesz szybko odpowiedzieć na pytania dotyczące dodawania, nie ma przerw i nie ma wpisywania.

W tę grę można grać na tablecie, komórce i komputerze.

pin it