100 sekund

Reklama:

Czy będziesz najszybszy?

To ważny test pozwalający określić twój poziom znajomości tabliczki mnożenia, a także świetny sposób na prawdziwe zaznajomienie się z arytmetyką. Szybkość i automatyzm są bardzo ważne w czasie rozwoju umiejętności arytmetycznych.

Jak sama nazwa wskazuje, masz 100 sekund na udzielenie odpowiedzi na jak największą liczbę pytań. Pierwsze pytania są łatwe, ale gdy odpowiadasz poprawnie, z biegiem czasu stają się coraz trudniejsze. Im więcej poprawnych odpowiedzi, tym więcej gwiazdek otrzymujesz. Jeśli utworzysz darmowe konto, twoje gwiazdki i wyniki zostaną zapisane w gablocie trofeów oraz umieszczone na liście najlepszych wyników.

Ten test matematyczny został opracowany w celu wspierania uczniów szkół podstawowych w uczeniu się matematyki. To ćwiczenie można wykonywać w szkole i w domu. Czy możesz uzyskać lepszy wynik niż nauczyciel? To fajne wyzwanie.

Tabliczka mnożenia jest ważną umiejętnością matematyczną. Aby uzyskać optymalne wyniki, spróbuj regularnie ćwiczyć, na przykład po 15 minut za każdym razem. Dzięki powtarzaniu poprawisz swoje wyniki i nabierzesz pewności siebie.

Można również śledzić swoje wyniki i poczynione postępy. Zauważysz poprawę wyników osiągniętą poprzez regularne ćwiczenie. Możesz przeglądać swoje najlepsze wyniki, najlepsze wyniki osiągnięte w danym dniu, tygodniu i ogólne najlepsze wyniki. Najlepsze wyniki zapisujemy dopiero po utworzeniu konta. Rejestracja konta jest bezpłatna.

Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi natychmiast pojawi się kolejne pytanie. Jeśli udzielisz nieprawidłowej odpowiedzi, dostaniesz jeszcze 1 szansę. Jeśli drugim razem również udzielisz nieprawidłowej odpowiedzi, przed pojawieniem się kolejnego pytania na krótką chwilę zobaczysz prawidłową odpowiedź. Robienie błędów nie stanowi problemu, o ile się na nich uczysz. Gdy pojawi się prawidłowa odpowiedź, uważnie ją obserwuj i spróbuj zapamiętać. W ten sposób będziesz mógł podać prawidłową odpowiedź następnym razem, gdy znów pojawi się dane pytanie.

pin it