Nauka tabliczki mnożenia z maskotką SpuQ

Ćwiczenie tabliczki mnożenia - Aplikacja

Aplikacja ta jest oparta na wiedzy zdobytej za pośrednictwem tej strony. Ćwiczenia są porównywalne i można je wykonywać korzystając z innowacyjnej metody nauki tabliczki mnożenia. Korzystając z tej aplikacji można łatwo śledzić postępy. Będzie to ogromną pomocą podczas nauki tabliczki mnożenia.

- Test na czas
- Ćwiczenie na różne sposoby
- Zdobywaj medale i dyplomy
- Zapisywane postępy w nauce

Ściągnij to teraz za darmo!

Ściągnij to teraz za darmo! ios Ściągnij to teraz za darmo! Android


Tabliczki mnożenia Aplikacja przykład 1Tabliczki mnożenia Aplikacja przykład 2Tabliczki mnożenia Aplikacja przykład 3

Ćwiczenie tabliczki mnożenia na iPhone'a, iPada i Androida to aplikacja dla każdego, kto chce nauczyć się tabliczki mnożenia. Tabliczkę mnożenia można ćwiczyć w wielu różnych wariantach. Można również otrzymać dyplomy potwierdzające znajomość tabliczki mnożenia na różnych poziomach. Ta edukacyjna aplikacja będzie naprawdę bardzo pomocna. Jej zaletą jest możliwość zapamiętania osiągniętych wyników, dzięki czemu łatwo można sprawdzić postępy w nauce.

Jak to działa?

Ta aplikacja do nauki tabliczki mnożenia umożliwia naukę tabliczki na różne sposoby. Metoda nauki w 5 krokach, dyplom, test prędkości, wyzwanie 1 do 1. Z każdym ćwiczeniem można zarobić gwiazdki. Gwiazdki są widoczne w menu, dzięki czemu można łatwo śledzić postępy.

Metoda nauki w 5 krokach to metodyczny sposób nauki tabliczki mnożenia. Zaczynamy od podstaw. Najpierw musisz przeczytać tabliczkę mnożenia. Potem otrzymasz proste ćwiczenia i na koniec, aby otrzymać dyplom, musisz napisać test końcowy.

Reklama:
pin it